הלוואה לפתיחת עסק

עסק הוא חלומם של רבים מאיתנו. רק אחוז קטן מהאנשים עוזרים את האומץ, עוזבים את עבודתם כשכירים ובוחרים לפתוח עסק עצמאי. זה יכול להיות בר או בית קפה באחת הערים בארץ, חנות אינטרנטית, מפעל קטן, חברת הייטק או סטודיו לעיצוב מוצרים, כל אחד והחלום שלו. לא פשוט להקים עסק חדש, מדובר במשהו שלא רק שואב מאיתנו את כל הכוחות, הזמן והאנרגיות, אלא גם דורש סכומי כסף עצומים שלא כולנו מגיעים איתם מהבית. קשה, אבל אפשר.

יזמים צעירים בתחילת דרכם לרוב זקוקים ללא מעט כסף בעיקר בכדי להביא את הרעיון, השירות, המוצר או המיזם שלהם לידי ביטוי ולגייס משקיעים שיתלהבו מהרעיון ויקדמו אותו בשלב מאוחר יותר. למשל, היום נהוג להפיק סרטון תדמית שיציג את הרעיון בצורה מקורית בפני משקיעים.

הלוואה לפתיחת עסק יכולה לסייע בתהליכים רבים כמו למשל גיוס עובדים, שיווק ופרסום העסק, גיוס לקוחות, השכרת משרדים, תשלומי חשבונות ראשונים כמו חשמל, ארנונה, מים, תשלומים לספקים, עיצוב העסק, תהליכי ייצור, ייבוא או ייצוא ועוד.

הלוואה לפתיחת עסק – איך זה עובד?

כמובן שקודם כל בתור התחלה, העסק חייב להיות מגובש, צריכה להיות תכנית עסקית הכוללת בין השאר השוואה של העסק שלנו עם המתחרים, מטרות וחזון של העסק בשנים הקרובות, קהלי יעד וכדומה. לאחר מכן ניתן להגיש בקשה לקבלת הלוואה לפתיחת עסק בהתאם לצרכים שלנו מצד אחד וליכולות ההחזר הצפויות מהצד השני. יש היום לא מעט גופים מהם ניתן לבקש הלוואה לפתיחת עסק כמו הבנקים, חברות האשראי, חברות ביטוח וגם ניתן לבקש הלוואה לפתיחת עסק דרך האינטרנט, מה שחוסך לנו זמן רב ואנרגיה.

הלוואה לפתיחת עסק – יתרונות

 

הלוואה לפתיחת עסק מתאימה לאנשים שאין ברשותם הון עצמי, כך ניתן בקלות ובמהירות יחסית בהשוואה לגופים פיננסיים כמו הבנק למשל, לקבל את הכסף הדרוש במטרה להניע תהליכים ראשונים וקריטים בעסק שלנו.