הלוואה לחתונה

מי לא חולם על חתונה מופלאה, אירוע מרגש בו אנו שמים דגש רב על כל פרט ופרט – קטן או גדול. בחירת הספקים השונים: אולם או גן אירועים, צלם, לבוש, מוזיקה, עיצוב – פרחים, חופה, מפות וכלים, קונספט, קייטרינג משובח ובר אלכוהול איכותי – אלו הם רק חלק ממרכיבי החתונה שדורשים השקעה כספית לא מבוטלת. לא כל זוג יכול להרשות לעצמו חתונת פאר ולא תמיד יש הורים שיכולים מבחינה פיננסית להגשים את חלומם של הזוג ולכן הלוואה לחתונה היא פתרון מעולה במקרים רבים.

הלוואה לחתונה – כמה זה עולה?

רוב החתונות בישראל עולות בממוצע בין 80-150 אלף שקלים, תלוי כמובן בלוקיישן, בעונה בשנה (חתונת חורף זולה בהרבה בהשוואה לחתונת קיץ) וכמובן בהתאם לספקים שאנו בוחרים. בנוסף, לעתים לזוג יש חלק מהכסף, ולכן ניתן לקחת רק חלק מהסכום לו אנו זקוקים.

מהם היתרונות של לקיחת הלוואה לחתונה?

המתנה הנפוצה ביותר עבור זוג שמתחתן היא כסף. מחיר של מנה נע בין 150-400 שקלים ולכן זוג שמגיע לחתונה לרוב מכסה את המנה המשולמת מראש על ידי הזוג. בנוסף, רוב הספקים לא דורשים את כל הסכום מראש אלא מחלקים את התשלום לשניים: סכום מסוים משולם כמקדמה לפני החתונה ואת היתר משלמים בסוף. מסיבות אלו, לקיחת הלוואה לחתונה היא ״הימור בטוח״ שכן הכסף ברוב המקרים מחזיר את עצמו מיד ביום החתונה.

לקיחת הלוואה לחתונה אונליין – הלוואה מהירה ללא בטחונות או ערבים

היום, ניתן לחסוך עמידה בתורים, המתנה למסמכים ואישורים, הבאת ערבים או בטחונות ופשוט לקבל את מלוא הסכום לו אתם זקוקים לתכנון והפקת האירוע עליו תמיד חלמתם. חתונה היא לא משהו שאנו עושים בכל יום ולכן רובנו רוצים להשקיע ולא מוכנים להתפשר או לחסוך ביום הזה שהוא חד פעמי ומסמל עבורנו התחלה של חיים משותפים ביחד. לקיחת הלוואה באינטרנט היא דרך קלה, מהירה ופשוטה לקבל הלוואה לחתונה בהתאם לצרכים שלכם וליכולות ההחזר. הריבית ניתנת בתנאים נוחים מאוד.