הלוואה לבר מצווה

בין האירועים המשמעותיים עבור כל נער מתבגר ועבור משפחתו הקרובה כמובן הוא אירוע בר מצווה. אין כמעט משפחה בישראל שלא בוחרת לחגוג בר מצווה – אירוע ייחודי המסמל את בגרותו של בנינו שהגיע למצוות.

בעוד יש משפחות שבוחרות לפצל את האירוע לעלייה לתורה עבור בני המשפחה והחברים הקרובים ואירוע נוסף לכולם שלרוב מתקיים בגן או אולם אירועים, יש משפחות שבוחרות לארגן אירוע אחד בלבד: עלייה לתורה ואחריה ארוחת צהריים חגיגית בבית הכנסת, באולם סמוך או בבית. איך שלא מסתכלים על זה, ארגון, תכנון והפקה של אירוע כמו בר מצווה דורשים המון זמן, אנרגיה וגם סכום לא מבוטל של כסף.

מהן העלויות בארגון והפקה של אירוע כמו בר מצווה?

מדוע הלוואה לבר מצווה היא פתרון המימון הטוב ביותר לאירוע מוצלח?

ראשית כל, הלוואה עבור חגיגה כמו בר מצווה, ניתנת דרך האינטרנט, בצורה מהירה, פשוטה וקלה ללא ערבים וללא בטחונות ומבלי לפגוע במסגרת האשראי שלנו בבנק, מה שמאפשר לנו גמישות רבה בארגון האירוע.

שנית כל, הפקת בר מצווה באמצעות הלוואה מורידה מאיתנו לחץ רב שכן כאמור יש המון הוצאות סביב האירוע ובצורה כזו אנו יכולים לחגוג את האירוע ולשלם את ההלוואה בזמן שמתאים לנו ובהתאם ליכולות הכלכליות שלנו מבלי להיכנס ללחץ או למינוס בבנק. יחד עם זאת, רוב האורחים כמתנה יעניקו לחוגג בר המצווה סכום לא מבוטל של כסף ובצורה כזו המתנות מחזירות את התכנון של האירוע.

הלוואה לבר מצווה ניתנת בתנאים נוחים במיוחד, בריבית אטרקטיבית ללא בטחונות או ערבים, כאשר תנאי ההחזר נקבעים בהתאם ליכולות של המשפחה.