הלוואה מהירה

בעבר בכדי להלוות כסף היה מדובר בתהליך ארוך שהתחיל מהעמידה בתור בבנק, נמשך לאישורים ובדיקות, דרך התחייבויות, ערבים בטחונות ומסתיים בחתימה של עשרות מסמכים. היום, ניתן לקחת בקלות ובמהירות מה שמכונה ״הלוואה מהירה״.

מהי הלוואה מהירה?

הלוואה מהירה או הלוואה ברגע היא הלוואה שאנו מקבלים תוך כמה שעות בודדות מרגע הגשת הבקשה, לפעמים אפילו פחות מ-24 שעות דרך האינטרנט, מסוכנויות ביטוח, חברות אשראי או חברות העוסקות בהלוואות כספים לפרטיים ועסקים. הרעיון שמאחוריו עומדת הלוואה מהירה הוא לספק לאנשים את הכסף לו הם זקוקים כאן ועכשיו, שכן יש המון מצבים בהם אנו לא צופים את הצורך שלנו בכסף מזומן ובכל זאת זקוקים לו.

הלוואה מיידית – איך זה עובד?

בשלב הראשון עלינו להגיש בקשה לגוף מימוני כזה או אחר. בשלב הבא, אותו גוף מבצע בדיקה פשוטה שתסייע להבין האם אנחנו מסוגלים בכלל להחזיר את הכסף, לצורך ביטחון. לאחר מכן ייקבע הסכום המדויק של ההלוואה, תנאי הריבית וההחזר כמובן. לרוב מדובר בהלוואות של בין כמה אלפים לכמה עשרות אלפי שקלים הנפרסות על פני שלוש שנים. בין כמה ימים לכמה שעות, הכסף של ההלוואה יועבר אלינו ישירות לחשבון הבנק.

אז מה ההבדל בין הלוואה מיידית להלוואה הניתנת דרך הבנק?

ובכן, לרוב הלוואה דרך הבנק היא הלוואה שמחייבת אישורים וחתימות רבות כלומר תהליך בירוקרטי. אם בעבר, הלוואה הייתה מושג מאיים, היום מדובר במוצר צריכה בסיסי שמשרת את הציבור בין אם מדובר באנשים פרטיים ובין אם בעסקים. הלוואה פעמים רבות היא צורך פשוט, משהו שאנחנו חייבים בכדי להתקדם בתהליך מסוים ולכן הלוואה מיידית מאפשרת לנו לקבל את הכסף בלי ניירת, פקידים, זמני המתנה, חתימות ארוכות ושאר דברים שמסבכים את תהליך קבלת הכסף באופן מהיר ופשוט.