הלוואה ללימודים

מהרגע שאנו נולדים, אנו שומעים את משפטים כמו למשל ״בלי לימודים אין עתיד״, ״תואר ראשון זה MUST״, ״חייבים ללמוד בשביל להתקדם ולהצליח בעולם שלנו״ ועוד ועוד…

כמעט כל אחד מאיתנו בוחר בשלב כלשהוא בחייו מסלול לימודים כזה או אחר וזה יכול להיות תואר ראשון, תואר שני, קורס או לימודי תעודה. אין זה משנה אם בחרתם בלימודי תואר ראשון במנהל עסקים, קורס עיצוב או הדרכת פילטיס – לימודים חשובים לבניית מסלול קריירה, מה גם שרבים מאיתנו משכילים ובוחרים לימודים שגם מעניינים אותנו וכך ישמשו אותנו בעתיד הקרוב.

עם זאת, יחד עם הרצון ללמוד ולהצליח לסיים את הלימודים בהצלחה ולעשות כל מה שאנו יכולים במהלך הדרך כדי לשמר את הידע ולהפיק מהמסלול בו אנו נמצאים את המיטב, פעמים רבות אנו מוצאים את עצמנו חסרי אונים שכן במקביל ללימודים עלינו לעבוד, לממן את הלימודים עצמם, את שכר הדירה והוצאות שוטפות נוספות כמו חשבונות, הוצאות רכב וכדומה. מצב זה מכניס אותנו אוטומטית ללחץ ולפעמים אנו עובדים המון שעות, חלקנו בכמה משרות רק כדי שנוכל לממן את שנת הלימודים ואת כל ההוצאות שמסביב.

לשם כך, קיימת הלוואה ללימודים הניתנת ברגע ובתנאים נוחים במיוחד. ניתן לבקש הלוואה של בין כמה אלפי שקלים בודדים לבין עשרות אלפי שקלים למימון מלא של התואר או מסלול הלימודים בו אנו נמצאים וכך לפרוס את התשלומים לכמה שנים בהתאם ליכולות ההחזר שלנו.

הלוואה ללימודים ניתנת בתנאי ריבית מעולים ובהחזר חודשי קבוע בהתאם ליכולות הפיננסיות שלנו.