הלוואה לסטודנטים

סטודנטים חיינו אינם תמיד פשוטים ולסיים תואר ראשון, שני או מסלול לימודים אחר בישראל הוא אתגר של ממש. במקביל לעובדה שעלינו להכין לאורך כל הסמסטר עבודות הגשה, פרויקטים ושיעורי בית, להגיע להרצאות וסדנאות, להראות נוכחות, להשתתף, להיות חלק בלתי נפרד מהתהליך שגם משפיע בסופו של דבר על הציון שלנו, יש לנו המון המון הוצאות.

הוצאות אלו מכניסות אותנו לא פעם ללחץ, בעיקר בתקופה של מבחנים והגשות בהן אנו לא יכולים לעבוד את כמות המשמרות שאנו עובדים לאורך השנה בלי שיש מבחנים.

אילו הוצאות שוטפות יש לסטודנטים פרט לשכר הלימוד?

  1. הגעה ותחבורה ציבורית – בין אם מדובר ברכב שדורש השקעה כמו ניקיון, דלק, תחזוקה שוטפת, טיפולים במוסך, ביטוח וחניה ובין אם בתחבורה ציבורית, מדובר במאות אלפי שקלים בחודש.
  2. שכר דירה – מי מאיתנו שלא גר אצל ההורים במהלך תקופת התואר, אמור לשלם שכר דירה, שנע לרוב בין כמה מאות לאלף שקלים בחודש, תלוי איפה בחרנו ללמוד ולגור. בנוסף לשכר הדירה עלינו גם לשלם חשבונות כמו חשבון חשמל, מים, ארנונה, גז, כבלים, אינטרנט, טלפון ועוד… כמובן שלאלו מאיתנו שזכו לגור במעונות או גרים בערים שלא במרכז הארץ כמו למשל באר שבע או חיפה, ההוצאות נמוכות בהשוואה לסטודנטים שלומדים באוניברסיטת תל אביב למשל, עיר בה ההוצאות מהיקרות בעולם.
  3. הוצאות שוטפות – אוכל, קניות, בגדים, ציוד ללימודים כמו למשל מחשב נייד, מחברות, עטים…

מה הפתרון? הלוואה לסטודנטים!

בכדי להקל על עצמנו בתקופות עמוסות, ניתן לבקש הלוואה לסטודנטים. את ההלוואה ניתן לפרוס לחודשים רבים, גם אחרי שאנו מסיימים ללמוד, שהרי אחרי הלימודים נרוויח יותר ונוכל לשלם את ההלוואה בצורה רגועה ונינוחה בלי להילחץ. ההלוואה ניתנת לסטודנטים דרך האינטרנט בצורה מהירה, קלה ופשוטה בלי ערבים ובלי בטחונות מבלי לפגוע במסגרת האשראי שלנו בבנק.

הלוואה לסטודנטים ניתנת בתנאי ריבית מעולים כאשר ההחזר הוא חודשי בהתאם ליכולות הפיננסיות שלנו. הלוואה לסטודנטים מאפשרת לסטודנט להשקיע בתקופת הלימודים, להתמסר למסלול, לשלם את ההוצאות השוטפות מבלי להיכנס ללחץ או למינוס בבנק.